Ali Küpeli

Dizinin 4 Ağustosta sona ereceği haberini öğrendim. Şu yaz ayında bir çok dizinin de sezon sonu yaptığı düşünülürse, bana göre izlenebilecek tek dizinin çabucak yayından kaldırılması çok yanlış bir karar. Acaba diğer bölümde ne olacak diye insanlarda merak uyırıyorsa, o dizi gerçekten de iyidir. Bu dizi kadrosuyla ve farklı senaryosuyla en az 6070 bölüm gibi uzun soluklu olabilir. En azından Ekim ayına kadar devam kararı alınsa ve durumu öyle değerlendirilse çok daha iyi olur. Böylesine büyük bir kadroyu bir arada izlemek gerçekten mükemmel. Umarım yayından kaldırılma kararınızdan vazgeçersiniz.

Mert Can

Flashback sahneleri harikaydı özellikle Orhanın geçmişte kaldığı sahnede resmen koptuk : Halkın Öfkesi gazetesini de çok beğeniyoruz tabiki Nazımla birlikte. rn13 bölüm değil , en az 2 sezon oynaması gereken bir dizi.

deniz

Öncelikle Onur abiyi bu müthiş senaryo ve korkusuzca yaptığı göndermelerden dolayı kutluyorum. 8.bölüm bana göre kusursuza yakındı. Alt arafta arkadaşın biri yazmış yaptığınız göndermeler yüzünden bidaha izlemeyeceğim diye onada hoşçakal diyorum senin gibiler izlememesi daha iyi bu diziyi . Büyüksün Onur Ünlü :

koray canturk

ince göndermeler çok güzel. keyif dolu bir dizi. daha başında üstelik. 2030 bölüm oldu mu dadından yenmez. nazım abiye selamlar.

Emre KESER

Son bölüm harika olmuş ama özlemimizi ve hüznümüzü arttırdınız ama her şeye rağmen ölümsüzdür Erdal Bakkal :DrnrnBirde bir ricam olucak kaçıncıyı yazıyorum. Youtube sayfanıza dizinin fon müziği, jenerik müzikleri, dizide çalan müzikleri bir bölümde toplarsanız çok iyi olur :

Mehmet

Leyla İle Mecnun işinizi yapmadığınız için bitti. Ben de Özledim aynı şekilde hüsran ... Son olarak Beş Kardeş ..... Her bölümde bir yerlere yaranmak birşeyleri yok etmek adına yaptığınız bölümler artık sevenlerinizin sizi terk etmesine sebep oluyor. Her ne kadar başarılı olsanız ve sevilseniz de artık sizi izlemeyeceğimi ve bundan sonra bütün yapımlarınızı izlemeyeceğimi bildiririm. Bu ülkede iyiyi kim yapıyorsa yanındayım lakin sizler iyiyi kötülemekten işinizi yapamaz olmuşsunuz.

Kemal

Herkese selam, elinize yüreğinize sağlık umarım uzun soluklu bir yapım olabilir, bu arada Melisa hanımın gidişini yakalayamadım ince ler verilirse soru işaretleri kalmaz diye düşünüyorum saygılar selamlar

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.